Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 Szerver bérlés?

Metin2 Szerver bérlés?

Figyelt kérdés

Egy barátommal épp szerverbérlés előtt állunk, amit hfg.hu-nál szeretnénk bérelni.


De hallottunk a Metin2Mester vs. GameForge-os perről, ami annyit jelent, hogy a GF pereli az M2M-et, mert "túl népszerű". Első körben még csak a Metin2 név használatért, de jönni fognak egyes elemek átvétele stb. Nem is tagadom ettől eléggé berezeltünk, kérdéses, hogy kell-e ez nekünk, hogy egy milliárdos cég ide jöjjön nekünk pereskedni. Azt szeretném megtudni, hogy hfg.hu-nak van-e valamilyen szerződése a GameForge-val és a Ymir-el, azaz csinálhatnak szervert és, akik náluk bérlik azokat nem perelhetik be.

Köszönöm a választ.



2013. okt. 28. 18:50
 1/1 BartaS válasza:
100%
Szerintem nem lesz népszerűbb a tied mint a sima vagy esetleg az m2m, már bocsi. Amugy már több száz tört szerver van és nem büntetik meg őket ha nem lesznek tényleg túl népszerüek. De amugy is egyre többen hagyják ott a sima metin2-t, szerintem a játékosok 99% a tört szerveren van. Átnevezés nem muszáj tejesen, akár annyi is elég hogy metin2 ****** (vmit a csillag helyére), de nem muszáj pl ddmt2-öt csinálni belöle vagy ilyesmit. Amugy ha kész a szervered szivesen megnézném, én magam már sokat kipróbáltam de igazábol egyk se tetszik, mindegyik egyböl a sér épül mert akik ilyen kis tört magán szerókat nyitnak általában a haszon miatt csinálják ezt, és nagyon összepakolják a cuccokat, a felét nem forditják le, másikfelének valami durva krixkraxos cucc lesz, meg ott van az hogy fel se ismeri. Ugy hogy hajrá :-)
2013. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!