Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokaknak miért nem tetszett...

Sokaknak miért nem tetszett az új DMC?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen láttam, hogy iszonyatosan lehúzzák
2013. okt. 28. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Mert a sok anime fanboy nem képes feldolgozni, hogy a kis drágájuk komolyabb vonalra lépett. Én is csíptem az eredeti Dantét , mint karaktert, de az új játék SOKKAL jobb. Jobbak a zenék, a grafika, a pálya design, basszus még egy valamire való sztorit is kapott. A régi DMC játékok repetitívek voltak és tényleg csak erőltettem magam velük, hogy a következő cutscenet láthassam, de itt a játékot magát is élvezem. Az új Dante talán nem annyira vicces, de ugyanolyan tökös.
2013. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, nagyjából egyet értek az elsővel. Nekem még jobban is tetszett az új Dante a réginél. A régi az egy teljesen sablonos anime karakter volt. A legtöbb anime karakter félvér, árva, a testvére az egyik legnagyobb ellensége, nagyszájú, mogorva, de azért a lelke mélyén jószívű kis gengszter. És az se baj, ha fehér a haja. Mutass rá egy random animére és 10-ből 9 esetben biztos, hogy találsz benne legalább egy ilyen karaktert.
2013. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!