Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Naruto Ultimate Ninja Storm...

A Naruto Ultimate Ninja Storm 3 Full Burtst PC verzióban lehet kontollerrel is játszani?

Figyelt kérdés
Megszereztem ezt a játékot és billentyűzettel működik , de én a kontrollerhez vagyok szokva, és nemtudom működik e vele! Help!!

#Naruto #nindzsa #kontroller #storm3 #naruto ultimate ninja strom 3 #naruto pc verzió
2013. okt. 28. 08:23
 1/7 zsírkirály válasza:
Igen lehet controllerrel is játszani nálam meg pont az a baj hogy csak controllerrel megy és a billentyűzet kiosztást nem tudom jol beállítani :(
2013. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen beállítottam a billentyűzetet. Kontrollerrel se lenne könnyebb az irányítás.
2013. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 petya123 válasza:
Srácok miért van az hogy ha beállítom a billentyűzetem és a felbontást,kilépek belőle és v
2013. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha XBox 360 kompatibilis a kontrollered, akkor igen, ha nem, akkor azzá kell tenni. Van egy XBox 360 controller emulator program, azzal minden kontrollert lehet használni, ami rendelkezik elég gombbal és karral.


Amúgy kontrollerrel 1000-szer élvezetesebb.

2013. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petya123 válasza:
nekem mindig visszalép az alapra ha beállítom -.- valaki egy normásis verziót linkeljen pls :( nincs pénzem megvenni :(
2013. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszergazdaként futtatod, akkor nem áll vissza.
2013. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kontrollerrel játszom és a billentyűzet nem is hasonlítható ehez.Mindenképp kontroller a jobb és már háromezerért is lehet venni normális usb-set
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!