Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy kevesebb fizetős cucc legyen a pinguin club-ban?

Figyelt kérdés
én már régóta játszok vele. régen még csak mérsékelten volt elviselhetetlen a fizetős dolgok sokasága,de mára már szinte semmit sem lehet normálisan csinálni, ha nem vagy member-es. ez engem nagyon idegesít! még a játékokat sem lehet végigjátszani, csak 1 pályát, pedig régen korlátlan mennyiségben lehetett játszani. mit tegyek? írjak a készítőknek, vagy mi? nektek mi a véleményetek?

2013. okt. 26. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
es ha irsz nekik azt hiszed hogy majd megsajnalnak es ingyen adnak neked mindent?
2013. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt írnám, hanem hogy csak egy kicsit többet is engedhetnének a nem memberesek számára. de csak ötleteltem, de szólj ha neked van jobb ötleted, szívesen meghallgatom
2013. okt. 26. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

folosleges ezen torni a fejed, oket nem erdekli hogy teged ez mennyire zavar, ha irsz nekik max kacagnak eggyet a leveleden es kesz

igy megy ez sok mas jateknal is

2013. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En irtam nekik es azt modtak hogy adhatunk nekik otleteket.
2014. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló --> ez király! :D na már megérte!
2014. máj. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!