Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek hogy tetszik a Batman:...

Nektek hogy tetszik a Batman: Arkham Origins?

Figyelt kérdés

lehetőleg spoiler nélkül, vélemények, érvek stb

(nekem eddig nagyon tetszik, de nem sok újítást hoz, meg abban csalódtam, hogy nem lehet bejárni egész Gothamet)



2013. okt. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nagyon az elején vagyok, de azért leírom.

Mikor hallottam, hogy be lehet járni Gotham City-t azt gondoltam, hogy tök jó, végre kapunk egy rendes várost, ahol nem akar minket megölni minden ember. Erre mikor kipróbáltam, szomorúan láttam, hogy Gotham kb. ugyan úgy néz ki mint Arkham City, járôrök mindenütt, 0 civil. Egy "kicsit" másabbra számítottam. A sztori nekem egyelôre ebben a részben tetszik a legjobban, de ezt majd meglátom. Mivel PC-n játszom, tapasztalom, hogy helyenként furcsa a portolás (pl.: térképen az egérnek semmi haszna; szintén a térképen a WASD gombok enyhén szólva roh@dt érzékenyek; amikor a térkép, a fejlesztések, meg egyéb jóságok közötti váltogatás nehezen megszokható Q-E-vel érzôdik, hogy LB-RB van a konzolos verzióban). Továbbá néha-néha a játék úgy néz ki mintha egy Arkham City DLC lenne. De remélem, hogy mikor jobban beindul a történet, ugyanúgy le fog kötni, mint az elôzô részek.

2013. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, főleg az új szinkron, kütyük, optimalizáltabbnak tűnik mint az elöző kettő (azok is tetszettek). Nekem megfelel. :D
2013. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szabados "Pascal" válasza:

Az en szerény véleményem szerint VALAMI ESZMÉLETLEN QVA JÓ :D

Jó pc n néha bebugol de ez még tűrhető.Amúgy a civilek hiánya nekem sem tetszik túlzottan de a story szerint a hòvihar miatt nem jönnek ki az utcàra és ha így nézzük akkor nekem semmi probémám nincs az üres utcákkal.Nekem a harc is jobban tetszik mint az elôzô részekben.Talán azért mert a hang jobban átadja az ütés érzését.Nem tom.Ami szúrta a szemem hogy killet crock inkább hasonlít a gyíkra a pòkemberbõl de ez szerintem hanyagolhatò.De például a deartstroke os boss harc végén alig bìrtam felkaparni az állam a padlòrol.Szóval változó.Nekem eddig jobban tetszik mint az elõzõ részek(mert még nem vittem ki) de majd a végén lesz csak biztos a döntés.Remélem megválaszoltam a kérdésed :)

2013. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nekem is tetszik még egy picit bugos, de remélem patchelik azt az 1-2t. Amúgy meg simán magyarázható a civilek hiánya, meg a kevés új cucc, meg most utólag belegondoltam mit csinálna BATMAN a felhőkarcoloknál és a zsúfolt városban, lenne 2 másodperc és ÁÁÁ Batman!!! Jönnének a zsaruk és annak nem lenne szép vége.
2013. okt. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!