Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat ennyire a...

Miért szaggat ennyire a Batman Arkham Origins?

Figyelt kérdés
Nagyon szaggat és nem értem miért.Most vettem egy HD 7770 GHZ Edition-t, és mellette van 4GB RAM-om egy Intel Core i3 mellett, 1280x1024-en.
2013. okt. 25. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából ugyanez volt a COD 9-el is, de letöltöttem egy másik verziót és azzal már jó volt.Miért van ez?Kicsit idegesítő, hogy új kártyával is ilyen történik.
2013. okt. 25. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a probléma okát. Az, hogy letöltöttél a játékból egy másik verziót és az működik, az rámutat arra, hogy nem a hardverrel van a baj, hanem a tört játékkal.
2013. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De másnak nincs ilyen problémája.
2013. okt. 25. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
most jött még csak ki tartalmaz még sok hibát és bugot (pl az ellenfél bebugol a lépcsőbe) majd patchelik, de addig is vedd lejjebb a grafikát
2013. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De csak nekem csinálja, más azt mondja hogy semmi ilyet nem tapasztalt.
2013. okt. 26. 18:32
 6/6 fender95 válasza:
nekem is ezt csinálja, de csak mióta elértem a játékban a 20 százalékot, nincs hozzá esetleg patch vagy valami???
2014. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!