Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 reloaded-ben...

Mark720 kérdése:

Battlefield 3 reloaded-ben van rá valami mód hogy tudjak multizni?

Figyelt kérdés
Malydnem az összes haverom multizik csak én nem.Nemtudom hogy hogyan kell.Valaki elmondaná részletesen hogy van-e rá valami esély,hogy multizni tudjak?

2013. okt. 24. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Meg kell venned, mind minden normális embernek.

2013. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kèrdezd a haverjaidat
2013. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem valószínű. Eredeti játékot kell Battlelog.com-on regisztrálni, utána oda belépve lehet multizni. Most egy BF3 Premium edition 8000, de szerintem ha kijötn a 4, akkor lejjebb megy az ára. Én anno 11-12ezerért vettem, de nem bántam meg.
2013. okt. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hiszem. Nekem is megvan letorrenteztem de a crack-el csak a single ment. sajnos nem tudok segíteni :(
2013. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hdoghun válasza:

Nekem megvan a bf3 reloaded mp crack csak annyi a gondom hogy mikor kicserélem a bf3.exe -ét az mp crack -es bf3.exe -re és elindítom egyszerűen nem csinál semmit, se hiba, se valami más egyszerűen nem indul.

Ha valaki tudja hogy mi a gond az segíthetne.

2013. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!