Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Win 8-on mért nem megy a...

Peti7 kérdése:

Win 8-on mért nem megy a minecraft?

Figyelt kérdés
fel van rakva a java,HU-minecraft-os vagyok(ne mondjátok hogy szar mert nem akarom megvenni,és a MesterMC se más)elindítom a launcher-t bejelentkezek és nézem a feladatkezelőben hogy bezáródott a javaw.exe.XP-n Vista-n és 7-en működött.

2013. okt. 23. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A Microsoft megoldotta, hogy ne lehessen ilyen baromságokat futtatni a rendszerükön. Köszönöm, Bill bácsi!
2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit oldott meg? Nekem megy windows 8-on és 8.1-en is.
2013. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor mért nem megy?
2013. okt. 24. 09:30
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló.

1.Mért jó az a Microsoft-nak?

2.Akkor a java-t mért engedik telepíteni?

2013. okt. 24. 09:31
 5/9 anonim válasza:
16%
a minecraft tényleg nem olyan nagy durranás, nem jó játék.. -.-
2013. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a legfrissebb java van e a gépeden. Tedd fel a legújabb videókártya drivert. Esetleg kérdezd meg a MesterMC oldalán miért nem indul. Mivel én eredetivel játszok így esélyes hogy magával a mesterMC-vel van valami.
2013. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MesterMC oldalán a HU-minecraft-ot?Java a legújabb van videókártya meg pl ATI Catalyst Control Center?
2013. okt. 27. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is nem Bill bácsi csinálta meg hogy ne menjen win8-on és win8.1-en a minecraft hanem Notch(a minecraft készítője).

Hogy ez neki miért jó, nem értem. Ha intel vidikártyád van akkor rakj fel egy kb 1 éves drivert és menni fog :D

Igen tudom mit beszélek mert nekem is így megy. Más vidikártyára pedig a mojang.com-on van megoldás ;)

2014. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves 1. Válaszoló!

Ha nem tudnád a Microsoft megvette a Minecraftot, és Ő fejleszti...

MIÉRT ÉRNÉ MEG NEKI ????

2016. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!