Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2-be...

Euro Truck Simulator 2-be nekem már harmadik alkalommal elkezdek egy fuvart és még fél útig sem jutok el és máris történik valami a kamionnal, és nemtudom micsoda?

Figyelt kérdés
Egyszer csak vezetek az úton és egyszerűen megáll. Nem tudom ilyenkor mit kell csinálni. Kipróbáltam már mindent. Hagytam már kicsit állni is a kamiont de akkor se indult el. A játékot netről töltöttem le, de ha demo lenne akkor nem csinálna ilyeneket hanem egyből kimenne a játékból. Valaki valami ötlet?

2013. okt. 21. 18:11
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez volt pedig az enyém erdeti. :)

azért csinálta nálam mert leteőltötem teljes európa mapot és ha mentem vagy eltünt az egész potkocsi és véga a fuvarnak vagy a gyor fuvarnál visza lépet a főmenübe és levont valamenyi pénzt.Beidegesedtem letörültem a sok pénzes profilomat csináltam újat és már nem csinál ilyeneket.nagyon sajnálom ha neked is sok pénzed van és úgy döntesz hogy letörlöd.de ha szeretsz játszani vele akkor hamar visza jön a pénzed. :)vagy ha nem iit egy mod. ez eredeti magyar ets oldal.új profil előt ezt rakd be ide:C:\Users\Sajátnév\Dokuments\Euro Truck Simulator 2\Mod

Itt a link: [link]

ez regisztrálós oldal de sok jó modot találsz

megéri beregisztrálni

az oldalon ets 2-re menj rá(bal oldalt)ott letöltések ésott pedig hogy mods és a neve free money 500.000 euro

Remélem tudtam segíteni.Még ha hoszan is irtam le.:):):):):):D

2013. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nallam is ez van kimasoltam minden mod ot es ujratettem a jatekot tobb szor is ujrakezdetem a profilom es levezetek 1700 km t es mindig felutnal eltunik a potkocsi,mit lehet ezugyben tenni?
2013. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!