Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 miért fagy le állandóan...

Sims 3 miért fagy le állandóan, ha belépek a családtervezőbe?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Patcheled a játékot? Használsz egyedi tartalmakat, amik nem a Store-ból vannak?
2013. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, használok egyedi tartalmakat és már régebben is használtam de eddig sosem fagyott le
2013. okt. 21. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem elképzelhetetlen, hogy az új patch valami ütközést okozott, nem Store-os egyedi tartalmaknál gyakran előfordul. Tudod valamihez kötni a meghibásodást?

Próbáld meg kivenni a Mods mappát, és nézd meg úgy. Ha anélkül jó, akkor valamelyik egyedi tartalom lesz a bűnös.

Ha úgysem jó, akkor még megpróbálhatod kivenni a DCCache és a DCBackup mappát, és megnézni, hogy ezek nélkül elindul-e. Ezek tárolják a Sims3packos egyedi tartalmakat.

Ha így működik, akkor értelem szerűen azok között van a bűnös.

[link]

Ezzel a programmal kiszűrhetőek a hibás egyedi tartalmak például.

Nálam főleg modok (pl. sliderek) szoktak gondot okozni.

2013. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kitörölni a DCCache és a DCBackup mappákat de úgy meg kilépett a játékból, miközben terveztem a családot, ezért visszatettem ezt a két mappát és a programmal kitöröltem amit pirossal megjelölt, de így is kilépett a játékból. Az egyedi tartalmak miatt csinálja? Ha kitörölném nem lépne ki?
2013. okt. 24. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A DCCache és a DCBackup mappák tárolják (vagy csak az egyik, vagy mindkettő) a Store-os egyedi tartalmakat, és az olyanokat, amik Sims3Packban jöttek. Ezek kisebb eséllyel okoznak problémát, mert nem szoktak játékmódosításokat tartalmazni.

A Mods mappa, ha használsz packages egyedi tartalmakat, akkor azokat tartalmazza. De nem válaszoltál arra, hogy használsz-e ilyet is, hackeket, modokat, akár plusz slidereket.

Ha például patch telepítése után jelentkezett ez a probléma, akkor nagyon valószínű, hogy valamelyik mod nem kompatibilis vele.


Igaz, hogy nekem maga a játék sem hajlandó elindulni ilyen esetben, de egyedi tartalmak okozhatnak mindenféle hibát.


De ha nem tudod megoldani, akkor a mysims.hu interaktívjában kérhetsz segítséget.

2013. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!