Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 Flash-t hogy lehet...

Haszi kérdése:

Xbox 360 Flash-t hogy lehet el tüntetni hogy tudjak új eredeti játékokkal játszani vagy hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
mert régi flash van rajta és új játékokkal akarok játszani de engem már a flash nem érdekel de így viszont nem mennek az új játékok....persze az eredeti

2013. okt. 20. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:

flashel tudsz eredeti játékokkal játszani

multizni nem tudsz

2013. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) régen flashel játszottam csak már egy ideje nem törődtem a géppel most megint akarok pl.: FIFA 14 ezni de nem tudok a flash miatt és ezt akarom megoldani hogy hogy lehet flash nélkül mert a városunkban nem foglalkoznak ilyennel annyira meg nem érdekel a flash ezért kérdeztem hogy hogy lehet megoldani
2013. okt. 20. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha megvan eredetiben a fifa akkor tök mindegy milyen flash van rajta...berakod és megy, ha nagyon-nagyon régi a flash a gépeden akkor a fifa frissít és le is szedi.


Viszont,ha tényleg nagyon régi a flash elképzelhető, hogy meghajtó cserével oldották meg, ha ez van akkor el fog akadni a gép frissítés közben és akkor szervíz tudja megcsinálni csak, hogy befejezze.

2013. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aha értem, köszi a választ! köszi a választ! hát én 2010 szeptemberében vettem konzolból újonnan ők flashelték nekem és annyit tudok hogy valami 1.9 van rajta de hogy mi az fogalmam sincs de nem is érdekel már egyáltalán csak tudjak rajta játszani az új játékokkal
2013. okt. 21. 22:04
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, és ezért kérdeztem hogy érdemes e akkor nekem megvenni a FIFÁT eredetiben vagy sem mert nem fog menni.
2013. okt. 21. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Frissítettél már dashboardot (a menüt) mióta megvan a gép?
2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen frissítettem
2013. okt. 22. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor megveheted, menni fog.
2013. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. okt. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!