Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdőnek milyen airsoftot...

Kezdőnek milyen airsoftot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Igazából eddig egyszer lőttem egy elektromos airsofttal ami nagyon megtetszett, úgyhogy elhatároztam magam, hogy beszerzek egyet. Milyet ajánlanátok és miért?

Itthoni felhasználásra kéne( néha lődözni vele)


2013. okt. 19. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Valami célzókásra gondoltam, mert az tetszik.
2013. okt. 19. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen springes fegyvert ajánlanék, pl shotgun (ezek már 10-15 ezerért elérhetőek).


Elektromos már jóval húzósabb (normális 35-40e-nél kezdődik, de inkább 50-55e) meg azt inkább már rendes meccsekre szokás vinni.


Esetleg ha szeretsz mesterlövészkedni akkor egy sniper fegyó (én annó swiss arms-ot használtam ami nagyon bejött).

2013. okt. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De a rugósat fel kell húzni minden lövésnél és az nem nagyon tetszik.

[link]

egy ilyenre gondoltam red dottal vagy távcsővel.

2013. okt. 20. 09:38
 4/5 Jakus Tamás ***** válasza:

Ha a soraidból jól veszem le te nem akarsz komolyabban foglalkozni az airsoftal gy csak otthoni használatra keresel valami fegyvert.

Ha mindenképp M4-es fegyvert akarsz akkor használtan kéz alól egy nem túl komoly márkájú fegyvert 25-ért meg tudsz venni. De a G36C szériát tudom ajánlani mert újonnan is olcsó. Az airsoftcentrumot meg felejtsd el mert minden ku...a drága ott. ha már ennyit akarsz költeni rendelj külföldről.

2013. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek legyen valami olcsóbb, hátha nem tetszik a fegyver ág vagy maga a hobbi.


Mondjuk:

Cyma AK 47

Jing Gong G36C/K


Nagyon jó kezdő (és haladó) fegyverek!

2013. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!