Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Logitech G27-el Driftelni...

Logitech G27-el Driftelni (LFS Rfactor stb. )?

Figyelt kérdés
Volt egy logitech momo kormányom viszonylag jól ment a drift LFS-ben Rfactorban és DIRt3-ban is. tudom az utóbbi nem szimulátor :) Vettem nem olyan rég újonnan egy G27-et és egyszerűen nem megy. Rfactorban már el diftelgetek (ProjectD mod-al) de pl lada vfts moddal illetve Initial D móddal már nem megy. LFS-ben meg rosszabb vagyok mint annó kezdő koromban. Tudom hogy gyakorlás, de hogy egy hónap alatt nem fejlődtem semmit LFS-ben az kicsit el vette a kedvem. Mit csinálhatok rosszul? 900 fokkal próbálkozok. el kezdem a driftet, ha nagy nehezen sikerül is megtartani, le esek az útról vagy pedig egyszercsak kiperdűlük az ellenkező iránya, mikor egyenesbe hoznám a kocsit. Esetleges jótanácsok jöhetnének :)
2013. okt. 17. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

720 fokkal próbáld, úgy jobban le tudod követni a kezeddel, nekem az vált be.


A Momohoz szoktál, annak semmi köze a valósághoz, most "újra kell tanulnod járni". Azért pördülsz ki, mert kivársz addig, amíg a kormány magától visszaforog egyenesbe, pedig akkor már régen késő. Neked kell érezni, hogy mikor fogy el a lendület, és még a kormány megmozdulása előtt el kell kezdened visszaszedni egyenesbe. (9 éve LFS-ezek, régen egérrel, 4 éve G25-tel.)

2013. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!