Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 ledes problémám van, de nem...

Horváth Ferenc János kérdése:

1 ledes problémám van, de nem a 4. (jobb alsó) led villog bekapcsoláskor, hanem az 1. (bal felső) villog. Szerintetek mi a hiba oka?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox 360-am 2008. 04 havi gyártású. Elvileg 3 ledesként kaptam, de nem próbáltam ki. Egyből újrapasztáztam és megfőztem 20 percen keresztül, utána 20 percig hagytam hűlni (már többször is csináltam ilyet és eddig mindig bevált). Ezután összedugtam és ahogy bekapcsolom egyből 1 ledes a gép várakozás nélkül. Nem a 4. (jobb alsó), hanem az 1. (bal felső) piros led világít, amiről nem találtam semmit a neten 2-3 óra böngészés után sem. Valaki, ha segítene, megköszönném, mert a hiba okát sem tudom. Előre is köszönöm!

2013. okt. 16. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!