Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam? Info lent.

Steam? Info lent.

Figyelt kérdés

Ha az accountom-on csalás miatt le 0van tiltva a Call of Duty Modern Warfare 2, és megveszem a MW3-at és ugyanarra az accountra feltelepítem (aktiválom) akkor normálisan fog működni (nem lesz letiltva) vagy inkább csináljak egy másik fiókot és arra telepítsem?


Az MW2-ömet azért tiltották le mert felmentem egy csaló szerverre és hirtelen LVL70-es lettem Prestige 10-ben és rá 2 héttel letiltottak. Szóval telepíthetem arra vagy inkább máshova? Kössz.


2013. okt. 16. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az accountod letiltása mindre érvényes. Remélem sehogyse engednek majd játszani többé csalókám.
2013. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Origin keresőbe LVL hack.-es szeró?

Inkább mond azt, hogy: Csaltam mert egy rohadt noob vagyok aki nem tud veszíteni és ezzel elb*szom mások játékélményét!

Remélem sok cuccod volt a steam-en és semmi nem fog működni!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Okoska akkor vagy nem játszottál originnel annyit mint és hogy ilyeneket megtapasztalj vagy akkor ne szolj bele.


egyébkén még volt black ops és probléma nélkül megy és még volt egy dota 2 az is megy hogy te milyen okos vagy

2013. okt. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!