Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » . Elkezdtem játszani a Minecra...

. Elkezdtem játszani a Minecraft PE-vel tableton a 7.1 el. Csináltam banyat, mar redstonet is talaltam olyan melyre leastam, de vasat nem. Kb merre vannak vagy milyen melyen a vaslelohelyek? Nagyon kellene a vas, hogy ki tudjam banyaszni a redstonet.

Figyelt kérdés
Minecraft PE, vas,

2013. okt. 15. 22:34
 1/4 adventurer111 ***** válasza:
vasat azt akármilyen mélységbe lehet találni csak ritkában fordul elő mint a redstone.
2013. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -pite12- ***** válasza:
a redstonnet hamarabb találod meg! de a vasért keres meég távolabb is szerintem! meg tudod irni honnan szedted le a minecraftot?
2013. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ingyen szeretnéd letölteni vagy pénzért tabletre vagy telefonra?
2013. okt. 26. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A minecraft PE-ben nem lehet kiszedni a redstone ore-t.Csak a 0.9.0-ban lehet redstonozni,a 0.8.0-ban csak itemként lesz benne,használni nem lehet,vasat nagyon egyszerű szerezni,nem annyira mélyen van,de ha redstonozni akarsz,akkor letehetsz róla!
2013. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!