Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftba az üllőn hogy...

A minecraftba az üllőn hogy lehet rárakni varázslatot a tárgyakra pl kardra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá varázskönyv, bányákban, néha falvakban a ládákban lehet találni
2013. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen igen az tudom a varázskönyvet tudom de ha mondjuk az üllőben az első kockába berakok egy kardot a másikba meg egy varáuskönyvet azt írja hogy varázslat ára:2 na azt nem értem!és köszi a gyors választ
2013. okt. 12. 19:26
 3/7 anonim válasza:
A szám a tapasztalatot jelenti.
2013. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet szerezni?
2013. okt. 13. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatok, szörnyek megölése, állatok szaporítása, bányászat, és asszem a sütés is
2013. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a szám az az aktuális karaktered szintjét mutatja. Szintet exp golyók felszedésével kapsz. Exp golyót adhat: kibányászott ércek, sütés (pl krumpli),szörnyek megölése ( vagy legalább is sebezned kell bele), állatok megölése, állatok szaporítása.


Azt is figyelni kell, hogy nem minden tárgyba lehet belerakni midnen varázskönyvet (pl Aqua affinity könyvet csak sisakba lehet belerakni).

2013. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsani.01 válasza:
Nem kell fizetni érte
2013. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!