Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes eladni PlayStation...

Hol érdemes eladni PlayStation játékokat?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni a PS(2,3,P) játékokat, mert a pénzből akarok venni egy cobra odét, csak nem tudom, hogy melyik boltban érdemes eladni őket. Hol adnak érte legtöbbet? Vagy esetleg próbálkozzak vaterán?

Az alábbi játékokról lenne szó:

PSP: God of War Ghost of Sparta, Ape academy, Burnout legends

PS2: Gungrave

PS3: Modern Warfare 2, FEAR, FEAR 2 Project Origin, Assassin's creed, Avatar, Uncharted, Uncharted 2, Uncharted 3, God of War Collection, God of War Collection Volume II, Spider-man Web of Shadows, Call of Duty Black Ops, Modern Warfare 3



2013. okt. 8. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Boltban szerintem csak az 576-ban jársz sikerrel. Bár lehet, hogy csak beszámítják azárat, nem tudom biztosan. A vaterával jobban járhatsz. Bár ezek nem túl ritka játékok, szóval ne lepődj meg ha nem kell a népnek.
2013. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

>.>

Szerintem jobban járnál ha nem cobra-t vennél hanem eladnád a géped és vennél 2000-res slim gépet...

És ha a gameket eladod + manid is lesz...



-----------------

Vatera/express/tesz-vesz/apród/jófogás...

Vagy beviszed valami konzol boltba és megkérded mennyit adnának értük

2013. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azon én is gondolkodtam, mivel a barátom is ezt csinálta. A baj csak az, hogy ő is nagyon nehezen szerzett egyet. A másik baj az, hogy én egyszer vettem egy használt PS2-t ami 2 nap múlva tönkrement, azóta nem is bízom a használt dolgokban.
2013. okt. 9. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:

slimek jól bírják [jobban mint a fatok]

De ha cobranal maradnal ugye tudod hogy ahhoz szét kell szedni a gépet és beleforrasztani vmit?

2013. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom én is szívesebben raknék CFW-t csak sehol nem találok törhetőt.
2013. okt. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!