Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem eredeti a Call of Duty...

Ha nem eredeti a Call of Duty 1-em, hogyan tudok vele multizni?

Figyelt kérdés

Vagy lehetséges ez? Mikor telepíteni akarom az 1.5-ös pach-et, azt írja, hogy nincs feltéve a cod, pedig 2x játszottam ki mióta fönt van! Vagy van valami portable verzió, amivel tudok multizni? Én egy Torrent oldalról töltöttem le, ugyan onnan, ahonnan haverom is! Neki meg CSAK A MULTI INDULT EL! (Később kiderült, hogy csak egy crack kellett hozzá, s már fut is :) ) Neki miért megy? Mondjuk neki láttam más file -okat a játék mappájában, ami nekem nincs ott! Tehát mi a gond? És hogy tudnék multizni?


(Mielőtt valaki azzal jönne, hogy: "Vedd meg te kis nyomi, aztán tudsz!", annak üzenem, hogy MEGVAN! Csak elkeveredett!)


Előre is köszi!



2013. okt. 8. 15:15
 1/3 schefbakka válasza:
Hát baj, hogy nem eredeti szóval nem tudsz multizni eredeti szerveren!Egyáltalán elindul a multy?
2013. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El! Csak azt írja, hogy bannoltak a szerverről! Nem értem -.-
2013. okt. 25. 16:48
 3/3 schefbakka válasza:
Mert nem eredeti emiatt a kulcsszavad egyezhet egy másik játékoséval, ezáltal a szerver nem tudja feldolgozni a két játékost függetlenül az IP-címtől.
2014. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!