Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedven karaktered a...

Melyik a kedven karaktered a GTA V-ben, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Franklin, tetszik a sztorija, a stílusa.

2013. okt. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nincs se konzolom, ebből következően se GTAV-m se, de a kedvencem egyértelműen Trevor. Nem normális, a beszólásai nagyon jók, és ahogy a megismerésénél " adósságokat törleszt" hát az......eszelős :D
2013. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Franklin és Michael
2013. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ZolaZotya ***** válasza:
Michael
2013. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind :D
2013. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy Tí amilyen pszhiopata a csávó annál jobb a humora. nálam az évtized karaktere :D
2013. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Michael, mert profi, neki van a legjobban megírt saját sztroija és imádom a stílusát is ;)
2013. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs konzolom, de végignéztem youtube-on egy walktrough-ot, és az alapján mindhármat bírom. Az utolsó fő küldetésnél biztos a C opcoót választanám, mert csak úgy az igazi a játék, ha mind3 karakter jelen van. Michealben az a szimpi, hogy viszonylag nyugis, aki a családját is szereti. Franklin lényegében a special abilityje miatt szimpatikus, de azért is, mert fiatal és ambíciózus, teli energiával. Trevor meg azt leszámítva, hogy kifejezetten brutális tud lenni, tök jófej és poénkodós alkat. És ha egyszer meglenne nekem a játék, teljesen végigjátszva, már azt is tudom, kit mire "használnék": Trevorral mennék ökörködni (cop chase), Franklinnel száguldozni az utakon, Michaellel pedig csak szép nyugisan feltérképezni a szigetet.
2013. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!