Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A bioshock 2-t easyn vagy...

A bioshock 2-t easyn vagy normalon kezdjem el ha még sohase játszottam vele?

Figyelt kérdés
Vagyis játszottam vele egy ismerősöm ps3-án egy kicsit easy-n és kb 10 másodperc alatt meghaltam. Vagy nem tudom hogy a vitachamberekkel egyszerű-e. Nem szeretném hogy túl nehéz legyen de nagyon könnyű se szeretném hogy legyen. Tehát valamennyi kihívás legyen benne.

2013. okt. 3. 16:53
 1/3 sKillEr96 ***** válasza:
Normal. A Bioshock tipikusan nem túl nehéz játék, habár kicsit nehezebb az átlagnál. De bele fogsz jönni. Ha men mégsem mennem, azt hiszem, lehet változtatni a nehézséget játék közben, de nem mernék rá megesküdni.
2013. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat azoknak akik meg nem jatszotak egy bizonyos jatekot annak van az easy aki mar jatszota annak normal es aki mar jatsza egy ideje anak hard expert stb hat arra ense mernek fogadni hgy jatek kozben atlehet e tenni hogy easyn vagy normalon jatszol de max mindig ujra kezded amig bele nem josz easyn de nem anyira nehez az ilyen tipusu jatek tehat szerintem miutan belejosz asztan mar megy normalon tehat kezd normalon
2013. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkezdtem normalon és hát tényleg nem olyan könnyű de azért kezdek belejönni. Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!