Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a probléma vagy mit csinálo...

Mi a probléma vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Left4Dead2 serverre szeretnék menni de sajna valamiért nem enged tunnglén próbálkozom de mikor connectelek akármien serverhez vagy kosztum vagy valami akkor mindig ki írlya hogy a Left4Dead2 működése le állt.

Nagyon szeretnék online játszani.(És a consolt hogy kell megnyitni? A( jáátékot torrenteztem ).Elrőre is köszönöm! hello!



#szerver #Left 4 Dead 2 #Left4Dead2 console #Left4Dead2server
2013. szept. 29. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van, vedd meg és jó lesz! És ne gyere azzal hogy sokba kerül meg ilyenek, egyszer lehet erre is költeni!
2013. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, ahol telepítve van a játék ott van ugye egy olyan hogy left4dead2.exe azt nevezd át erre:

left4dead2 -console.exe

2013. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Igen szeretném megvenni.És egy ilyen jó játékra szivesen is költök :).
2013. szept. 29. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvetted már? Ha igen mi a neved steamen? játszunk 1ütt ha akarod :D
2013. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szakál B3nc3 válasza:
piratebay-ről leszedtem és rendesen játszok vele, mintha steam-ről szedtem volna le, van 150 szerver kb
2015. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!