Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri ma COD2-vel multizni?

Megéri ma COD2-vel multizni?

Figyelt kérdés
Régen 2-3 éve sokat toltam vele,volt vagy 1000 órám.Már akkor is sok csaló volt azonban már kb 2 éve nem játszottam vele.Aki még játszik vele,kevesebb vagy több csaló lett?
2013. szept. 28. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy megéri-e? Milyen szempontból? Bele fektetett idő? Ha élvezed a játékot akkor igen, ha nem akkor természetesen nem...
2013. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az időre gondoltam..Hogy elpazaroljak-e sok időt arra hogy szentségelek a csalók miatt, vagy jól töltöm el az időt és semmi csaló nincs az egész mapon.
2013. szept. 28. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azért elég sok gyökér van,szóval lősz egy jót és már rögtön csíter vagy..:ss Sokat idegeskedtem amikor még játszottam vele..Most fontolgatom hogy toljam-e újra.
2013. szept. 28. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 1,5-2 év után kezdtem újra.

1000 órával gondolom nem pubozni akarsz, így a pubos csalók kilőve, ha mégis, akkor el kell szomorítsalak, ugyanis MINDEN pubszerveren ahol 6-nál többen vannak csalnak.

Sima warokon meg mondjuk 5 meccsből 3 tiszta.

Ja, és megszűnt a PunkBuster támogatás, így a most működő csalások nem lesznek kiszűrve.

Ha viszont CB-zni akarsz, ott minden maradt a régi UAC-os rendszer, szóval ott elméletileg nem csalnak.


DE a legegyszerűbb módja a csalás elkerülésének az, hogy külföldi szerveren játszol.:)

2013. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem megéri.

Én is újrakezdtem. Sok a csaló, de egy idő után úgyis kickelik őket.

2013. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!