Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vinné a gépem a GTA V-öt?

Vinné a gépem a GTA V-öt?

Figyelt kérdés

RAM:3GB

Proci: 2 magos Intel(R) Celeron 2.60GhZ

OR: windows 7 32bit


2013. szept. 27. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen konfigurációt már 30 ezerért lehet kapni garanciával... Erre ne verd magad. Egyébként meg a videokártya?!
2013. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ATI Radeon HD 5400 Series
2013. szept. 27. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, már a négyet sem nagyon, sajnos...


De egyelőre nincs hivatalos 5-ös gépigény (az se, hogy lesz-e gépre...) szóval csak abból lehet kiindulni, hogy várhatóan a 4-es szintjén lesz a gépigény (vagy még valószínűbb, hogy fölötte).

2013. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem biztos hogy nem. A GTA V gépigénye már most baromi nagy, elég ha megnézed hogy konzolokon milyen, egy konzol jóval felül múlja ezt a gépet ami neked van pedig régebben lettek gyártva, és azok ennél a gépnél sokkal erősebbek. A GTA V maximum akkor menne ha kiadják csökkentett grafikával a játékot de még akkor is a 4 es szintjén lesz bőven. Mellesleg valóban még be sem jelentették hogy kiadják PC-re bár biztos kifogják mert további bevételeket jelenthet és biztos a számítógép gyártók is odaszólnak hogy legyen nagy igénye hogy minél több mindent eltudjanak adni hogy nekik is legyen valami bevételük. Nem hülyék azok sem, de most egyenlőre a cég kaszálni akar rajta mivel a befektetési árat elég jól vissza kapták így haamarosan több esély van rá hogy kiadják PC-re. Bár sokan állítják hogy mindenképp kifogják rá adni,de én olyat is hallottam hogy nem, mivel hamarosan jönnek a nextgen konzolok és arra mennek rá hogy eltudják adni mondjuk ha kicsit felturbózzák a grafikáját. Meg hamarosan jobb ha megbarátkozunk a konzolok gondolatával mivel a játékok terén már ez a csúcs szinte és olyan PC-t már nem fognak tudni gyártani hogy elbírjon egy csúcs játékot csak konzolban tudnának olyat csinálni és ha csinálnának is olyan PC-t az kb akkora lesz mint egy családi ház és persze megfizethetetlen. Ez is jele annak hogy a gamerek jobban járnak ha áttérnek a konzolok világába. Én is bánom ezt mert az én gépem kb a GTA 4 szintjén van és pénzem nincs hogy fejlesszem vagy jobbat vegyek vagy egy konzolt. Tehát engem a GTA 5 még nem érdekel mert tudom hogy 3-4 évig úgysem fogok vele játszani, mivel pénzem nincs, meg a haverjaimnak sem, akinek meg van konzolja már az is árulja és nem fogja megvenni a GTA-t mert drága.
2013. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem tudom honnan veszed amit az utolsó részben írtál. A konzol is csak számítógép, ami játékokra van (jó, persze ez nem ilyen egyszerű, de ha technikailag nézzük akkor ez igaz). A számtech ipar éves szinten is nagyokat változik, sokat fejlődik. és egy számítógép sokkal jobb teljesítményt tud produkálni mint egy konzol, mert nem kötött a hardver. Aztán: régen (nagyon régen) egy pár megás winchester már nagynak számított. Most meg az a pár mega legfeljebb kerekítési hibának számít, és mégis, nem házméretűek a gépek, sőt, kisebbek mint akkoriban. Az árakról meg annyit, hogy a hardver rögtön megjelenés után persze hogy drága, de a gyors fejlődés miatt gyorsan csökken az ára is. Sőt, már is van olyan gép, ami hardveresen nézve bőven elvinné az öt év múlva megjelenő játékokat is. Persze nem arra van, meg magas az ára, de pár év múlva lesz a "közszférában" is olyan gép.

Szóval az, hogy nem gyártanak, és ha gyártanának se "működne" a PC ipar játék terén, egyszerűen rossz következtetés. Ha meghal a PC-s játékipar (amit amúgy kétlek) annak ugyan sok, de más okai lesznek.

2013. szept. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pootis ***** válasza:
nyugi, konzolokon is csak 30-40fps-el megy, ráadásul azok gyengébbek mint az átlagos gamer pc-k
2013. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!