Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan PC...

Hungaristen kérdése:

Tudtok mondani olyan PC játékokat, amik olyan stílusúak, mint a Counter-Strike?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a Counter-Strike játékokat, de szeretnék olyannal is játszani, aminek van rendes története.

Konfigom: 2 GB DDR1 400 mHZ RAM, 3,40 gHZ 800 mHZ CPU, ATI Radeon 9100 128 MB IGB videókártya, Windows XP SP3.



2013. szept. 27. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy van története? Hát amiben lőni is lehet és van története az a GTA San Andreas. De ha sima lövöldözős kell, akkor: call of duty 2 (CoD2), call of duty 4 (CoD4), team fortress 2 (TF2). Persze a CS-nek is van sok változata... Van a Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Source, CS:CZ (condition zero), CS:GO (global offensive).
2013. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szerepjáték. Pl.: A terroristák elfoglalták a várost és nekem az a dolgom, hogy megöljem a terroristákat. Ilyen stílusúra gondolok.
2013. szept. 27. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem, akkor a Delta Force az egy ilyen játék. Van több verziója.
2013. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Global Operations
2013. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Half Life1, Half Life 2, Crossfire
2013. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 -=GReddy=- ***** válasza:

Hát ha konkrétan arra gondolsz hogy elfoglaltak egy helyet és be kell jutnod vagy kinyírni mindenkit vagy nagy területeken akarsz játszani én mindenképpen az IGI 2 nevű játékot ajánlanám.

Hasonló játék még esetleg a Delta Force Black Hawk Down

A Delta Force Xtreme 1-2 (az 1 ben járművet is tudsz vezetni pl:motor,hajó,autó,stb..)

Kommandós játéknak pedig a Splinter Cell


Most így ezek ugranak be. :)

2013. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -=GReddy=- ***** válasza:
SWAT 4 XD hogy nem jutott eszembe szinte counter strike :DD
2013. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi.
2013. okt. 6. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a Splinter Cell sorozat az Sam Fisherről szól, aki egy kém és egyben bérgyilkos.
2013. okt. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!