Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-ra hogyan tudok játékot,...

PS3-ra hogyan tudok játékot, illetve DLC-ket vásárolni Maestro kártyával?

Figyelt kérdés
Úgy értesültem, és tapasztaltam, hogy a PS-Store-on csak visa-val és mastercard-dal lehet vásárolni. Esetleg lenne valami megoldás maestro kártyára is?

2013. szept. 25. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

megoldható kártya nélkül is

ha bemész pl. 576-ba ott 6ezer forintért kapsz 6000 Ft értékű PSN kártyát és azzal tudsz vásárolni DLC-ket vagy akár játékot

2013. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TaKy99 ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az előzőt, hogy nem csak 576, hanem szinte bármilyen konzol boltban kapsz PSN feltöltőkártyát.
2013. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 576-ot én is csak példának írtam, de konzolvilág, gameshop, vagy akármilyen konzolboltban lehet venni
2013. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahham... köszönöm a válaszokat. Csak még valami. Még nagyon új vagyok a PS világában (kb két hete vettem XD) sz'al erről a PSN-ről kicsit bővebben ha adnátok infót. Hogy hogyan is műkszik a dolog? Azt ha hazaértem vmikor majd el is intézem :D
2013. szept. 27. 21:01
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

Itt találsz egy-két infót: [link]


A Store-t nem ajánlom, kb 1,5x-2x drágább, mint a lemezes változatok!

Szerintem egyetlen terméket éri meg a Store-ban vásárolni PS Plus tagságot. :)

2013. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D A Store-t nagyjából kiismertem a kérdés előtt, engem a PSN kártya érdekelt XD nem voltam egyértelmű. De kösz a linket elég sokat segített :D
2013. okt. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!