Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná ezt...

Valaki elmagyarázná ezt nekem? (PS3)

Figyelt kérdés

találtam egy játékot ps3-ra a neten és elvileg pendive-val rá lehet tenni és megy is csak nemigazán értem hogy kéne megköszönném ha valaki aki ért hozzá lepésről lépésre le írná itt az leírás ami a játék alatt van : egy külső HDD-t FAT32-re kell formatálnod, hogy lássa a PS3 meg egy GAMES nevű mappát létrehozol a külső HDD-re és azon belül fel másolod a BLES00989 mappát a multiMAN fájlkezelőjével másolod fel a PS3 belső HDD-re

külső pendrive-on tesztelve nálam tökéletesen működik! FW:4.46 rogero multiMAN v4.46. custom firmware 3.41-4.46-ig.



2013. szept. 25. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

-_- cfw van egyáltalán a gépeden? vagy csak találtál 1 játékot és megörültél hogy jajj de jó ingyen játék?


------------

Ha nincs akkor nézd meg a géped hátulján lévő cech-xxxx számot ha az 1 vagy 2 vel kezdődik akkor lehet flashleni ha 3 vagy 4 akkor nem lehet rá tenni gamet sehogy

2013. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TaKy99 ***** válasza:

A magyarázat:

A PS3 csak a FAT32 formátumú külső adattárolókat ismeri fel. Ezért a külső HDD-t azaz merevlemezt, esetleg Pendrájvot FAT32-re kell formázni.

A HDD létre kell hozni egy GAMES (csupa nagybetű!) mappát amibe be kell másolnod a játékot, amit letöltöttél.

Majd a multiMAN nevezetű PS3-as fájlkezelővel bemásolod a PS3 belső HDD-re...

Na itt a lényeg, a muliMAN fájlkezelő egy custom (azaz felhasználók által módosított) Firmware-en elérhető.

Alul írták is, hogy a gépen amiivel tesztelték egy 4.46 rogero multiMAN Custom Firmware volt.


Mint azt az előző HSZ is írta CFW-t telepíteni csak az 1000-es és 2000-es sorozatú PS3-akra lehetséges. (FAT és az első kiadású Slim) Ha ebben a témakörben kérdésed van a GYK-n is sok kérdést-hozzászólást találsz. Keresgélj. Itt leírják CFW telepítés előnyeit és a hátrányait is. Igen az is van! :)

2013. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Helló kedves TaKy99.

Ezzel a válasszal nekem is segítettél de lenne egy kérdésem.

GAMES mappát kell minden kinek mert nekem a konzolszervizes csávó GAMEZ mappát mondott.

Most milyen mappát csináljak :D

2014. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és TaKy99 azt még elmondanád nekem hogy csak csinálok egy mappát és abba belemásolom a játék mappáját és tudom is telepíteni vagy ki kell valamit csomagolni vagy ilyesmi??
2014. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyurrr válasza:

sziasztok

engem is érdekelne

hogy ha letöltöttem egy játékon CFw van a gépen

akkor a külső vinyot csatlakoztatom a PS3hoz,a multimannal kell rámásolni a küső vinyorol a játékot a belsőre? az összes fájt? és akkor ott kell telepítenem?

vagy mi a rendes menet?


előre is köszönöm ha valaki tud válaszolni

üdv

Gy

2014. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TaKy99 ***** válasza:

Ha kérdésed van, akkor a GYK-en az alapvető szabály, hogy nem hozzászólásban kérdezel, hanem létrehozol egy új kérdést. ;)


A válasz pedig itt találjátok: [link]

2014. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mobilerack válasza:
3xxxx-4xxxx es ps3ra ott van a hen
2022. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!