Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék xbox360-on játszan...

Hogy tudnék xbox360-on játszani GTA5-el? Hocs csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy xbox360 konzolom, ki van csippeltetve legfrissebb rendszer van rajta, Letöltöttem ncore-n a gta5-öt god formátumba, nos ezzel hogy tudnék játszani, már utána olvastam de egyszerűen nem értem miket írnak le, segítsetek elmagyarázni hogy hogyan kell.

Úgy van kicsippeltetve hogy ne dvdről ovasson hanem külső vinyóról (persze van belső vinyó is)



2013. szept. 24. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg, ha játszani szeretnél.
2013. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vedd meg de nagyon drága ha jól tudom 15000ft.
2013. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. szedd le a horizon nevű programot ( [link]


2.ha telepitetted a horizont akkor rakd a merevlemezedet a gépre


3.ott látni fogod a "Games" mappát


4.jobb klikk a "Games"-ra és "Inject file..."


5.keresd ki a disc1-ről a telepítendő fájlokat és először azokat rakd rá (feltéve ha több darabból van a file mint pl nekem...)


6.keresd ki a disc2-t és magát a játékot is ugyanigy rakd rá


7.Kész vagy :D

2013. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok :D linkelek pár képet is, nem tudom mennyire volt érthető...

[link] itt van egy kis magyarázat...

[link] és igy kell kinéznie :D

2013. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs még mindig előző :D a 2. lépésből kimaradt hogy a horizonban kéne a games mappát látni...
2013. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mappáim vannak hogy Install és Play
2013. szept. 25. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor valszeg az install mappában lesz a telepitendő (disc1) a play meg a disc2 tehát amit majd el kell inditanod a játékhoz - az eredeti játék esetében ugye az első lemezről telepited a 8 gigát, második lemezt pedig csak beteszed és játszasz.....am ha igy egyszerűbb akkor ugyanugy kell telepiteni mindkét lemezt mint a szokásos god-játékokat.
2013. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én nekem is pont ez a problémám. Általában külső vinyóról játszom de a GTA V ne indul mert online belépést kér. Légyszi írj, ha sikerült megoldani és tudsz vele játszani.

Köszi szépen. :)

2013. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!