Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2.hu? Wp sura építés-bőve...

Metin2.hu? Wp sura építés-bővebben lent

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogyan kell építeni,45-50-55 ös kövezesre t.kesztyűvel
2013. szept. 23. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Már egy ideje abbahagytam a játékot (75-ös WP-m volt) De leírom amit tudok :)

1.M: Elvarázsolt Penge

2.M:Elvarázsolt Vértezés

3.M: Félelem

Kezdésnek lv35-n állj meg, húzd ki a penge+vértezést minimum m5-ig, addig map2-n farmolgass.

Ha már kellően meggazdagodtál vegyél valami komolyabb FMS+9-et (nekem 34ák-s +9-es volt)+cuccokat lv55-re.

Meg persze csináld a lovas küldiket is hogy map2-n warlóval tudj metint ütni.

LV35-n ezeket tod farmolni:

Map2:

-Fekete metin (25)

-Sötétség metin (30)

-Féltékenység metin (35)

-Brutális kapitány (sajna nagyon ritkán ad lélekkövet)

-Yongbi sivatag:

-Lélek metin (40)

-Árnyék metin (45) Ha már eléggé jó cuccaid vannak lv35-ön ennek is mennie kell.


Bossok:

-Könnyű majom kaziban: Sziklamajom

-Közepes majom kaziban: Gyalogló majom


Aztán go fel lv 55-re :) így már 3M-es skillre olvashatsz kk-t. Ezen a szinten a következőket érdemes farmolni:

Yongby siv:

-Keménység metin (55)


Sohan hegy:

-Ördög metin (55)

Ork völgy:

-Főork


Nehéz majom kazi:

-Majom fejedelem (+ a terembe az össz majom)


Ezen a szinten nagyon könnyű meggazdagodni, jó cuccokat szerezni. Ha már megvannak a G-s skillek, jó cuccok, pro ló akár szellem erdőbe is farmolhatsz. Meg néha vörös erdőbe tolvaj kesztyűt szerezni. Csak ott vigyázni kell mert a nagyobbak általában leütnek lvl75 alatt a 90-es metinről :P

Én így húztam a wp-met, elég jó cuccokra tettem szert ezáltal (harci vadkan, 34ák-s fms+9,misztikus+9,5optos mennyei k. karos, min. 1500tp-s cuccok, ébenfa füles +9,stb)

Talán ha nem mentem volna fel 75-re még mostanság is játszanék mert annyira szerettem lvl55-n farmolgatni :)

Ha volna valami kérdésed írj.

2013. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!