Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak a minecrafton...

Mit csináljak a minecrafton azzal a blockal, amelyik a telkemen van és hiába ütöm, de nem tünik el?

Figyelt kérdés
Adminnak nem tudok szólni, mert nem lehet neki üzenetet küldeni és egy olyan szerón vagyok, ahol kevesen vannak. Ha tudtok arról is, hogy miért tűnik el a termés néha, ha ültetek mellé egy másikat, akkor mit csináljak?

2013. szept. 22. 22:11
 1/7 Kisszundi válasza:

Hát pedig sajnos a legegyszerűbb megoldás az lenne ha adminnak szólnál, sőt szerintem az egyetlen megoldás... De egy ötletem van más által levédett ajtónál bejött:

-azt az egy blokkot,próbáld odébb tolni egy pistonnal így kitolod a levédett zónából. De ez csak egy ötlet :)


Ez a terméses eltűnős dolog meg akkor szokott lenni (búzánál) ha sötét van neki. Rakj le pár fáklyát és jó lesz :)

2013. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ragacsos dugattyút sem tudom most kiütni
2013. szept. 24. 19:16
 3/7 Prym ***** válasza:
az szép. :D milyen szerón játszol? ki az admin? jo lenne neki szolni :DDD (ki csinálta a szervert?????)
2013. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kisszundi válasza:
Akkor ott van egy enyhe bugg, mindenképp keress meg egy admint. És szerintem kérj egy új telket is. Egyébként szeró neve IP-je?
2013. szept. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Prym ***** válasza:
mé, fel akarsz menni?:DDD
2013. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Költözz arréb, bugos az egész. A telket meg át lehet pakolni egyetlen parancsal.
2013. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A facebook oldalukon kiírtam a problémát és már az admin átrakta a telket. A szerver IP-je: 178.63.9.11:25937

Admin:Obexx


kliens: hu-minecraft.net

2013. szept. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!