Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Itt mit kell csinálni? (minecr...

Itt mit kell csinálni? (minecraft)

Figyelt kérdés
Letöltöttem az 1.6.2-es verziót és valószínűleg elnyomtam benne valamit. tehát ki szeretnék ütni egy blokkot(kreatív módban) és alul kiadja a chat részt(?) hogy írjam be a parancsot. Szeretném visszaállítani úgy, hogy magamtól üssem ki a blokkokat ne úgy, hogy be kelljen írni. Meg az lenne még a kérdésem, hogy hogy lehet napszakot váltani? Mert ebben a verzióban nem találom....

2013. szept. 22. 18:25
 1/6 St. Smurfy ***** válasza:

Gyanítom, hogy a Controls menüben elállítottad a gombokat. A napszakváltásról meg csak annyit, hogy ugyanúgy kell, mint a régebbiekben. Pl: /time set 6000


Ezt viszont nem értem: "Mert ebben a verzióban nem találom...."


A régiben se volt rá "gomb" :)

2013. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem találom, hogy ha a régiben megnyomtam az E gombot akkor asszem ott volt felül a napszakváltás viszont itt nincs. És az irányításban a Támadás és a Parancs helyére mit kell írni? Mert most az van ott, hogy egy egérgomb és piros betűvel van írva :S
2013. szept. 23. 19:46
 3/6 anonim válasza:

Hát az van okoskám, hogy nincs bent toomanyitmes.

ugyanis akkor mutatja ott a holdat, napot, meg valami reggelt.

Be kell rakni.

Vagy /time set paranccsal.

Viszont azt az irányítás és támadás gombot nem értem, én az egérrel támadok :)

2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 St. Smurfy ***** válasza:
Akkor régen neked volt telepítve TooManyItems vagy NotEnoughItems mod. Keress rá, töltsd le és telepítsd ha hiányzik.
2013. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Prym ***** válasza:

ha az irányításnál valami pirossal van irva akkor ugyanaz a billentyű van beallitva 2 funkcióra és az nem túl vicces amikor guggolsz es megnyitja az inventorydat is... :D javaslom hogy regebbi verzionál nézd meg az irányítást és aszerint csináld vissza az 1.6 ost.

idő /time set xy

időjárás /weather clear/rain/stb

gamemode /gamemode 0/1/2

2013. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd újra a minecraftot aztán ne barmolj bele ha nem értesz. Ha meg régebben fent volt a too many items akkor minek kérdezel rá? Gyanítom nem a saját gépeden játszol, vagy haver, vagy családi gép ...
2013. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!