Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2- ben több battle furyt...

Dota 2- ben több battle furyt veszek összeadodik a területi sebzés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha meg összeadódik akkor sem úgy,h összeadod a kettőt, tehát nem 35+35=70%. Ha összeadódna akk 35 és 70% közötti lenne, kb 50. Amúgy meg nem jó item,h megpróbált stackelni.
2013. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Összeadódik, de nem éri meg stackelni.
2013. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Papíron a kettő nem adódik össze, de lényegében mégis. Például, a példával élve veszel két BF-et. Össze nem hiszem hogy adja, de a hatást külön-külön beadja, tehát lényegében összeadódik. Ugyanez a helyzet ha két bashert teszel ( ami nem csak kokk dolog de teljesen felesleges is). Én láttam már kunkát, akinek csak egy Pt-je meg öt bf-e volt :) Jó, mondjuk lotáros rikit, meg aghás enigmát is láttam már, de lényegében egymástól függetlenül egyszerre beadja a területi sebzést mind a kettő. Bár én dota1-ezek, nem 2-zök, de szerintem az elv ott is ugyanaz
2013. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A két basher még nagyobb baromság, mert a CD-jük közös..
2013. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cdjük közös, de mindkettőnek van x% esélye a bashre és ezért éri meg ha vki 2-t csinál, de én se szeretem spammolni az itemeket.
2013. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!