Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow (eredeti) belépési prboblé...

Wow (eredeti) belépési prbobléma; 80% betöltésnél miért dob ki mindig a játék?

Figyelt kérdés

Mindig mikor próbálok belépni bármelyik karakterembe, akkor 80%-nál megáll a betöltőcsík, majd kidob a szerver. Próbáltam több gépnél is, de mindenhol ez történt. Haverom azt mondta, hogy pár másodpercig online vagyok, még írni is tud nekem, de én csak a betöltőfelületet látom. Tudjátok, hogy mit kell ilyenkor csinálnom?

Esetleg mit kéne írnom a supportnak? Nem igazán tudok angolul, ha egy ilyen segélykérő levelet megfogalmaznátok nekem, akkor azért hálás lennék.


Köszönök mindent előre!


Nagyon zavaró, hogy pont hétvégén nem tudok játszani :(



2013. szept. 22. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:

mondjuk így 2014-re ideje lenne abba hagyni a wowozást...

ha leszoknátok róla, akár még kiadhatnának egy jó játékot is.. ki tudja.

de még mindig fizetni havonta azé a szaré...


itt a levél:


" Hi,


If i want to log in to my characters the loading screen freezes at 80%, i have experiencing it on every computer, so its not the fault of my copy,

What should i do? what can be the problem?

Plese check out this issue.


im waiting for your earpy reply.


br

Béla.

2013. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csiß ***** válasza:

Probléma van(vagy volt) a szerverekkel.Nem nálad van a hiba.


@1

Te meg arról szokj le,hogy megpróbáld megmondani ki mit csináljon a szabadidejében.Lehet valaki ezért egyszer beb#sz egy k#rva nagyot.Foglalkozz a saját dolgoddal.

2013. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!