Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Bad...

Miért nem működik a Bad Comoany 2?

Figyelt kérdés
Látom, hogy nincs Emulator Nexus, így feketén nem megy. Nem baj, akkor origin, de ott sem megy, és mások is eztírják, hogy tegnap óta nincs. Ez ideiglenes? Nagyon jó játék veszne el ha nem :'-(.

2013. szept. 20. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

az utolsó mondatod katasztrófa!

és igen nekem is ezt irja: nem siketült belépni katona!

(eredeti nem nexus-os)

2013. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A helyesírásommal és egyéb ilyesmivel abszolút semmi probléma nincsen, csak siettem, hogy gyorsan írjam le (gondolom az utolsó előtti előttire gondolsz). Nem kell egyből ezzel nekiesni valakinek, nem menő az aki ily módon ugrik a másik torkának (ráadásul ő sem feltétlenül hibátlan helyesírással rendelkezik). Különben meg az ly eltörlését fankón leszavazta a magyar nép, mert "hungarikum".


Ettől függetlenül kaptál zöld pacsit, mert valamennyire hasznos a válasz, és ezt értékelem, valószínűleg valami frissítést hajtanak végre.

2013. szept. 23. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Na megvan a megoldás ami miatt dobhatom el az 50-es karaketerem: van nagybetű a soldierem nevében és ezt nem ismeri fel, csinálj egy uj soldiert nagybetűk nélkül és betudsz lépni!

2013. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Problem solvad, amúgy nagybetűvel megy nekem.
2013. okt. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!