Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba csináltam egy...

Minecraftba csináltam egy hamachis bukkit szervert de miért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
A minecraft.net oldaláról letöltött szerverrel próbáltam legelőször szerót csinálni szintén hamachival és ment is csak bugok fordultak elő.Velem sohasem mint "szerótulaj" csakis akik felléptek pl ilyen az mikor üti a blokkot majd mikor kiütte egyből visszarakja,a leggyakoribb meg az,hogy nem tudja kinyittani a chestet vagy nem tud lefeküdni csakis egy jó nagy késés után.Gondoltam,hogy a bukkit szerver hátha jó lenne de ugyanazt csinálja sajna.Azon gondolkoztam ki kellene próbáljam azt,hogy portot csinálok mivel van routerem:(Tenda W303R N Wireless router)és talán így nem fog bugolni meg nem kell hamachizni.Szóval ez elképzelhető,hogy nem lesznek ilyen hibák hogyha portot nyitok és nem hamachin vagyunk csatolva?A netem szerintem elég gyors pontosan 20480 Kb/s vagyis 20 mega és 480 kb/s Ez a szolgáltató oldalán van a speedtestneteu-n pedig 24.3 mb/s a letöltés és 12.6 a feltöltés,szóval a nettel nincs gond amúgyse olyant szervert tervezek,hogy 20-an vagy többen vagyunk rajta nagyon max 5-ön de még az se sztem.

2013. szept. 19. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, a spawnpoint közelében csak op-ok tudnak kinyitni ládát, blockot törni stb... remélem segítettem
2013. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha értem az volt a fura,hogy volt egy kis sziget és mikor odament folyamatosan elkezdte a buggokat csinálni szóval lehet van valami köze mert először op volt majd elvettem tőle és talán akkor kezdhette megint nem tudom minden esetre akkor op lesz aki játszik szintén.De amúgy is szeretnék portot nyittani ha tudok és ha menne mert akkor nem kell hamachival szarozni,hogy az is fent legyen a gépen meg amúgyis hamachin 5 a max amit letöltesz :/
2013. szept. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!