Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak olyan magyar League of...

Vannak olyan magyar League of Legends játékosok, akik nem szemetek?

Figyelt kérdés
Itt arra értem, hogy nem kezdenek el rögtön szidni meg hibáztatni még a saját hibáik miatt is.Ha van az vegyen fel Lolon(nevem ugyanaz lolon is).

2013. szept. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítalak, vannak. Még jók is néhányan, elég ha megnézed az itthoni versenyeket.
2013. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem vagyok szemét, és megértelek, ma is volt egy hülye gyerek aki elkezdte folyamatosan írni hogy noob vok, mert elszedtem töle egy kill-t, közben meg csak segítettem neki...de én vagyok a noob? Már jó ideje ment a pálya ő meg még semmit se vett....és még csodálkozik hogy én ölöm meg hamarabb...aztán meg kiderült hogy egy cuccra gyüjtött....amit persze részletként is beszerezhetett volna. Az is csak egy neten elkényesztett pisis lehetett...
2013. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Vannak rendesek.

A lengyelek viszont baromi szemetek!

2013. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyetértek:a lengyelek szemetek vmiért!
2013. szept. 24. 22:10
 5/6 anonim válasza:
engem is mindenki csak szíd ha westen vagy irj egy privát üzenetet
2013. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kevés de van

de ez minden multis játékban van pl starcarftban is nagy köcs@gök

2013. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!