Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek fognak a The...

Szerintetek fognak a The Elder Scrolls című videójáték-sorozat univerzumából filmeket/könyveket csinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég (csak úgy véletlenül) rátaláltam erre a játéksorozatra; az egyik barátom mesélt róla, és úgy vettem észre, hogy az egész univerzum, amelyben ezek a játékok is elhelyezkednek, rengeteg kiaknázatlan lehetőséget hordoz magában, mind irodalmi, mind filmművészeti téren. A kérdésem ez lenne: nektek mi a véleményetek, szerintetek fognak belőlük könyveket vagy filmeket készíteni (ahogy azt tették a Max Payne esetében is), illetve hogy ti személy szerint szeretnétek-e például egy Skyrim filmfeldolgozást? :)

2013. szept. 16. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha olyan lenne, mint a Max Payne film, akkor isten óvjon minket tőle. Nyilván a készítőknek megvannak hosszú időre a terveik, de valószínű, hogy az Onlnie verizótól függ, hogy lesz szó-e videójátékon kívül bármiről.


Ha lesz is film, biztos nem a Skyrimról fog szólni, leglaábbis nem igen lenne értelme, hiszen több száz évvel az előző részek után játszódik. Egyébként én legszívesebben az Obliviont látnám vásznon.


Irodalmi téren már más a helyzet, a rengeteg történettel, írott anyaggal igenis kijelenthetjük ,hogy több száz oldalnyi tartalommal büszkélkedhetne ka részek. Így az irodalmi rész - beszámítva a játékok egyéb szövegét - roppant kiterjedt, és aktívan használt, fontos rész, amely felveszi aversenyt megannyi fantasyval.

2013. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a Max Payne-t nem láttam, de hallottam róla, hogy elég szar lett. amúgy nem tudok sokat az egészről, csak azt hogy roppant összetett, és szerintem az ilyen összetett univerzumokból is szívesen néznék (még több) filmet
2013. szept. 16. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jónak jó lenne, de mondjuk már a WoW-os filmet is ígérgetik már évek óta, de pénz hiányában nem haladnak vele, szóval valószínűleg erre sem szánnának pénzt.
2013. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Warcraft filmnél bejelentették a forgatás kezdetét, jövő év elejére, szóval az biztos már, hogy vlaamikor akkor nekiállnak - elég sok mindent lerendeztek már, nem lehet most cska úgy abbahagyni. Az a nagy kérdés, hogy elkészül-e.


Pénz az van produkcióra, csak az a kérdés, hogy megér-e. Hiába nagy játék az Elder Scrolls, ha a mozi kérdéses.

2013. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!