Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadnak azok a játékok...

Isaac Clarke kérdése:

Miért akadnak azok a játékok amik régen mentek a gépemen?!

Figyelt kérdés
Elég régi már a gépem nem tudom hogy azért van e, pl: felraktam a prince of persia sand of time-t és a játék megállás nélkül akad!Vagy ott van még a Battle For Middle Earth is nagyon laggol mikor régen kitünően ment. Másik problémám hogy a játékok nál a kibontás(ki csomagolás) nagyon lassú, vagy a telepítés is néha 1-2 óráig tart + gép bekapcsolásánál is nagyon sokáig tölt.Mi lehet a gond?
2013. szept. 15. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, de szerintem azért, mert régi a gépünk, tehát már nem tudja ugyanazt, mint újkorában.


Neked mikor lett újratelepítve? Mert ha ez ennyire lassú, akkor lehet, hogy nem csak azért, mert régi maga a gép, hanem azért is, mert régen lett frissítve / újratelepítve.

2013. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy újratelepítés szerintem is megérhet egy próbát
2013. szept. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 napja tettem újra meg ki is fújtam! Tehát nem hiszem h azzal lenne a gond :S
2013. szept. 16. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor itt valószínóleg valamilyen hardver nem olyan jó már, mint régen.
2013. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt valahogyan lehet kezelni,/megjavítani?
2013. szept. 16. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... Veszel újat.
2013. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!