Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez miért van (Counter Strike...

Ez miért van (Counter Strike 1.6)?

Figyelt kérdés
Most Telepítettem újra a gépem felraktam a CS-t és nem indul el csak nagy nehezen de akkor is szaggatva megy játszhatatlan Régen ment tökéletesen miért van ez lehet nem raktam volna fel egy programot??

2013. szept. 14. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tört CS vagy steames? Ha tört, akkor szedj le másik verziót, lehet az a baj... Ha nem, akkor több dolog is lehet: vírusírtó lefogja, tűzfal lefogja, vagy csupán a neted a rossz...
2013. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tört van mióta újra raktam a gépet azóta nem megy de nem csak a neten szaggat hanem "NEW GAME-ben" is
2013. szept. 14. 09:33
 3/4 anonim válasza:

nekem is volt ilyen szerintem valószínűbb hogy: 1,options-ban kell állítani valamit

2, vidikártya hiba

3, ha előző 2 nem akkor tuti a játék

2013. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már jó csak régenröl megmaradt a mapp amibe volt rakva és az kavart be de azért kössz :D :$
2013. szept. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!