Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék téren WINDOWS 7 vagy...

Játék téren WINDOWS 7 vagy WINDOWS 8.1-et ajánlotok? (többi lent) +dx11.1 +BF4

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy nagyon sok mindenben gyorsabb a 8, stb, de játéktéren vannak különbségek?


pl. a dx11.1 -el melyre alkalmas lesz a vga-m és csak win 8-on leszünk majd képesek a használatára, nem fog rosszabbul menni a játék mint vin7 sima dx11-en? Mármint kevesebb fps-el?

Gondolok itt a hamarosan megjelenő Battlefield 4-re, ami ajánlott gépigényként win8 van feltüntetve, ez azt jelenti jobban fog futni rajta, vagy pedig kevesebb fps lesz?



Köszi előre is azok segítségét, akik megértették kérdésemet!


:))



2013. szept. 12. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A Battlefield 4-et win8-ra optimalizálták és elvileg win8 alatt sokkal jobban fog futni mint win7 alatt. De én személy szerint maradok a 7 mellett, szerintem nem lesz kevesebb fps.
2013. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!