Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikek voltak ezek a játékok...

Melyikek voltak ezek a játékok? (Nintendo)

Figyelt kérdés

Láttam, hogy valakinek korábban tudtatok NES játék témában segíteni, gondoltam próba szerencse módon én is leírom azokat a játékokat, amiket keresek már egy ideje.

Az első egy akciójáték szerű volt, amire emlékszek, hogy több karakter volt, és mindegyiknél más pálya. Az egyikkel síelni, vagy snowboardozni kellett, egy másik meg ilyen ninja kinézetű volt, és úgy kellett akciózni, a pályán végig menni ellenségeket ölve. Ami rémlik még, hogy az egyik pályán beülhettünk egy járműbe (azt hiszem kör alakú volt) amivel tudtunk a falon, pontosítva pl a plafonon menni.

A másikra már ennyire se emlékszek, Mortal Kombat szerű verekedős játék volt, különböző karakterek voltak (rendes testalkatúak, nem ilyen nyomottak, kicsik, alacsonyak mint amilyenek más verekedős játékokban szoktak lenni) és volt egy matróz szerű karakter, meg egy dokkos pálya, aminek emlékeim szerint nagyon szerettem a zenéjét, főleg emiatt is akarok rátalálni, de nem sikerült még, pedig a youtube-ot is eléggé feltúrtam miatta. Lehetséges, hogy valami street fighter volt ez, azokkal annyira nem vagyok tisztában, inkább MK-s voltam akkoriban.



2013. szept. 11. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
King of fighters ?
2013. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:

NES-re az egyetlen Street Fighter játék a Street Fighter 2010 volt, ami igazából egy platformjáték volt, nem is verekedős. Elképzelhető, hogy valami kalózjátékkal játszottál, sőt, valószínű, ugyanis igazából az első népszerű verekedős játék a Street Fighter 2 volt, ami már a NES után jött ki, tehát a gépre alig volt 1-2 darab.


A másikról sem tudok sokat mondani. Mire gondolsz akciójáték alatt?

2013. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Idő közben meglett, az első a GI Joe volt, a második meg valami hackelt verekedős játék. De azért köszönöm :D
2013. szept. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!