Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szokott itt valaki sims...

Szokott itt valaki sims freeplay-el játszani Iphone-on?

Figyelt kérdés
Nincsenek szomszédaim, pedig kellene ahhoz, hogy megcsináljam azt a küldetést, amikor egy szomszéd kutyájával kell játszani. Game centerbe már mindenféle embereknek küldtem felkérést, de senki nem vett fel. Abban sem vagyok biztos, hogy jól csináltam ezt a felkérés dolgot...tudna valaki segíteni?

2013. szept. 11. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! bocs hogy későn küldöm a választ :D pontosan 2 hónapot késtem de igen én játszom és majd vegyél fel majd elmondom a nevem csak válaszolj vissza :D
2013. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Mondd a neved, felveszlek! :)
2013. nov. 7. 21:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Figy, nincs véletlenül tűzcsapod? Kellene a küldetésemhez!
2013. nov. 7. 21:41
 4/7 Mankucika válasza:
Végre találtam valakit aki magyar és iphoneon játxa a Sims Freeplayt. Ez fantaxtikus. Nekem van tűzcsapom :))))))
2013. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor írd meg a neved és felveszlek game centerbe. Itt pedig tudunk kommunikálni!
2013. nov. 8. 07:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztán ha kell valami a küldetéseidhez,akkor írsz és megveszem! Így legalább meg tudjuk beszélni, hogy kinek hol van a tűzcsapja meg a frizbije meg az anyámkínja! Tök jó :)
2013. nov. 8. 07:57
 7/7 anonim válasza:
Játszatok még? :D
2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!