Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik ha megfújom...

Mi történik ha megfújom Kolgrim kürtjét?

Figyelt kérdés
Miután levágtam Kolgrim-t és összeszedtem a felszerelését, kimentem a barlangból és volt a hegyen egy alvó sárkány. Talán itt lehet megfújni a kürtöt, de nem mertem, inkább egy tűzgolyót lőttem a sárkányra, hátha belehal, de az életcsíkja nem csökkent semmit és jól meg is evett. Mi történt volna ha megfújom Kolgrim kürtjét?

2013. szept. 11. 13:29
 1/6 anonim válasza:
(nemtudom hogy ez most egy olyan viccnek szánt kérdés mint a "Kitől tanuljam meg használni az Erőt?", de ha igen akkor nem szeretném elrontani a hangulatot...) ha megfúlyod a kürtöt Dovahkiin üvöltését hallod majd nyugatról, mire keletről Gandalf bukkan fel egy Rohiir osztaggal hogy elpusztítsák a Halál Csillag-ot, miután az kilőtt egy sugarat PONT a sárkányra akit te meg szeretnél öni (XD) EZ NEM VICC!
2013. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon veszélyesnek hangzik, még jó hogy nem fújtam meg! :)

Amúgy a sárkányt nem akartam megölni, bírom a sárkányokat, de az Andraste-nak adta ki magát (legalábbis annak vélték) és attól féltem, hogy ha a közelébe érek felébred és jól megesz. Na a tűzgolyó ellövése után is jól megevett, de az legalább érthető, hiszen jól felhúztam.

De ugye a halálcsillagot is jól széttépi a sárkány-koma, miután az „ébresztő” lövéstől úgysem megy le semmit az életcsíkja, na meg persze k***a ideges lesz gondolom.

2013. szept. 11. 16:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma újra eljutottam oda, a sárkányhoz, csak álltam és nem mertem megfújni a kürtöt. Mit tegyek?

A sárkány nem lesz ideges, hogy levágtam szekta-vezérét? Tuti, hogy az lesz. Mi van ha csöndben tovább megyek, nem ébred fel?

2013. szept. 12. 00:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Először megfújtam a kürtöt, akkor odajött és elkezdtem vele harcolni, de legyőzött... Másodjára meg nem fújtam meg és, mint aki jól végezte dolgát, elsurrantam mellette és nem bántott.
2013. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megfújod, harcolsz vele, lecsapod, és küldetés is jön belőle tudtommal, és még pár jó cucc, tehát érdemes megfújni. Nehéz megölni, jó taktika kell rá.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fújd meg mindenképp a sok cucc miatt,amit halála után dobál
2014. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!