Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Új...

G.krisz kérdése:

Mi a véleményetek az Új amnesia machine for pigs horror játékról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Előbb végig viszem az Outlastot és utána kipróbálom és leírom a véleményem.:D
2013. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... csalódott vagyok. Nem hozta a szintet amit vártam. Bár rengeteg jó dolog van benne, a helyszínek, az atmoszféra, a hangok, a zene, és persze a történet, én ezt inkább egy nem túl ijesztő, nagyszerű interaktív történet mesélésként éltem meg. Voltak elemek, amikkel próbált olyan lenni mint az előd. Voltak benne szörnyek, de annyira nem működött jól pont ez a része. A szörnyek jól néztek ki, de nem voltak félelmetesek, nem volt meg ehhez sem az atmoszféra és buták is voltak.


A végtelen lámpa nem tetszett, az inventory kiszedése majdnem hogy nem is volt gond, de sokat gondolkodtam, hogy hol rontották el, és csak kellett volna az inventory, mert így, hogy nem lehetett nagy távolságokra cipelni tárgyakat, nem lehetett megoldani jól, hogy vissza kelljen menni korábbi területekre, mint az előző játékban, ahol több területen át cipelhettük megtalált tárgyainkat.Ű


Az elmeállapot mérő kiszedése számított is, meg nem is. De inkább azt mondom, hagyni kellett volna. Pont mert jól működtek azok a grafika torzító hatások rossz elmeállapotban. Néha még egy távoli tárgyra is azt hihette az ember a ködben, hogy valami szörny. Baromi jól működött a rendszer. De pont a játék szívét szedte ki a The Chinese Room, azt, amit a Frictional Games olyan jól megalkotott. És ezért csalódás, mert annyira jó lehetett volna és ezeken az apróságokon ment el minden. Rövid is lett, nem lett ijesztő, nem adta át azt az érzést, amit vártam tőle. Szinte kinevettem az ember-malacokat, nem tudtak ártani. Csalódott vagyok. Tetszett a játék, meg nem is. Jó volt a sztori, szomorú volt, meglepő, bár néha kiszámítható. Érdekes élmény volt, de túl keveset kaptam belőle. Sajnálatos...

2013. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 royalsajttal válasza:
Egyetértek az előttem író kolléga véleményével. A sztori maga jó a zenék zseniálisak. A játékmenet kicsit monoton az élvezhetőségen pedig rengeteget rontottak a kiszedett dolgok. Hiányzott a lámpaolaj és a tinderbox feelingje. Invertory hiányát a cuccok cipelésénél lehetett a legjobban érzékelni. A másik ami rendkívül bosszantott a hogy a dolgokat ár nem lehetett úgy mozgatni mint a Dark Descentben , amíg az első részbe össze vissza pakolhattad a dobozokat,könyveket,kalapácsot stb ,addig itt pár széket leszámítva semmit nem tudtál mozgatni. Összegzés képpen azt kell mondjam 1x végigjátszható de közel nem nyújt olyan élményt (félelmet) ,mint az 1.
2013. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!