Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS 1.6 fegyver config?

CS 1.6 fegyver config?

Figyelt kérdés

A tesom mind kér engem, hogy keressek rá egy config-ra, de fogalmam sincs miről beszél. Az a lényeg, hogy a fegyverne mind mozogjon. Mindig, amikor lő valaki, egy kicsit lefele mozog a fegyver, nem? Ő is pont ezt akarja.


Tudom, nem világos, de belinkelek két videót, hogy jobban értsétek ( nem kell végig nezni).


Erről a lefelemozgásról beszéltem: http://www.youtube.com/watch?v=fl3OgxNSJgQ


És ezt akarja a tesom: http://www.youtube.com/watch?v=G1nMQJttPW0


Aki jobban ért a Counter Strike-hoz, kérem, segítsen, mert elegem van a könyörgésekből. :D


2013. szept. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Lefele mozgás? A fegyver úgy mozog, ahogy ajátékban megírták. Ezen nem lehet változtatni - max vlamiylen mélyebb hackkel.


A videóknál sincs semmi szokatlan...

2013. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nincsen megelégedve a válasszal. Most elmondta részletesebben, hogy mit akar. Tulajdonképpen arról van szó, hogy amikor vált m4-ről pisztolyra, akkor a fegyvert húzza fel, hanem egyből egyenesen tartja.


De hagyom őt kibontakozni:


" hogy pl m4a1 nel nem huza fel a fegyvert hanem szilárdan tartja"

2013. szept. 9. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak videóknál látta, igaz? Ez egy "bug", ahogy az is, hogyha wpnél nincs cékereszt, amikor kellene.


Nem tud vele mit kezdeni sajnos.

2013. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D


Bár még mindig azt mondja, hogy a többi játékost amikor nézi Spectator-ba, akkor ugyanazt látja. :)) De megértettem vele :))

2013. szept. 9. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy HLTV bug, ezzel nem tud mit csinálni.

Amit specbe lát az csak annyi, hogy kimarad az animáció, szóval hiába látja azt, hogy már előre tartsa a fegyvert de lőni még mindig nem tud, mert nála is még az animáció játszódik le. A bugnak köszönhetően ez ugye nem látható. Ez régen nálam is nagy rejtély volt amíg rá nem jöttem. :) No zoomnál is ez a helyzet, hiába tartja előre egyből a fegyvert, a töltési animáció időt meg kell várnia a játékosnak, előtte nem tud lőni, mivel ez nem kis csalásnak számít.

2013. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rájöttünk, hogy mi az. Elmondja ő.


" az van hogy eszt ugy oldotam meg hogy lerestem egy ojan skinelest es be raktam es ojan de igazad van meg kel varni hogy toltson meg stb es koszonom a tanacsokat"

2013. szept. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!