Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S! Letöltöttem a German...

S. O. S! Letöltöttem a German Truck Simulator Demo verzióját. Most mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy letöltöttem a GTS Demo-t, rendesen telepítettem is. És mikor el akartam indítani a játékot, akkor feljött egy ablak ezzel a szöveggel:


Application is having a problem and is unable to draw geaphics on your computer (no valid graphics device was found).



1. Check that your computer and video card meet the minimum hardware requirements.

2. Update your computer to the latest version of Microsoft's DirextX.

3. Download and install the latest graphics drivers for your video card from your vendors' website - your graphics drivers are likely out of date.

4. Try changing the rendering method from OpenGL to DirectX or vice versa.

5. Delete the game configuration file 'config.cfg' in your 'Documents' folder. It may have becoma corrupted. This file will be automatically re-created with valid default values on next game lunch.


Sajna angol, de gondoltam ez hátha segít a probléma megoldásában. Légyszi segítsetek. Mi lehet a baj? :(



2013. szept. 5. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A videókártyáddal lesz valami elvileg, vagy nem bírja a géped, vagy elfelejtettél drivert frissíteni pl. egy újratelepítés után (mondjuk ezt kétlem).


Azért mindjárt bővebben utána nézek.

2013. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Yep, elviekben a videókártyád nem bírja el a játékot. Milyennel rendelkezel pontosan?
2013. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Először is nem vagyok valami PC zseni... sajnos nem tudom milyen videó kártyám van... de ha valahol meg lehet nézni, akkor csak mondjátok hol, és megnézem :)


Mit lehetne tenni ennek orvoslására amúgy?

2013. szept. 5. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem bírja el, akkor semmit. Megnézni így tudod (ha Win 7-et használsz):


- Start menü -> Jobb klikk -> Kezelés -> A kijövő ablakban bal oldalt lesz több dolog, az Eszközkezelőre menj -> ezután pedig legalul a videókártyák részre.

2013. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha a start menün nyomok egy jobb kilkket akkor nekem csak olyan jön be, hogy tulajdonságok és windows intéző megnyitása.


Amúgy tényleg nem lehet vele semmit csinálni? ... :(

Vagy újra kell tenni a gépet?

2013. szept. 5. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell újrarakni. A Start menüt először nyisd meg (bal klikkel) és utána a jobb oldali "listában" található Számítógép nevű részre kattints jobbal.
2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, most sikerült... azt írja, hogy Szabványos VGA adapter.
2013. szept. 5. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az alaplapot írd le.
2013. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy nincs fent a driver, vagy integrált videókártyád van, utóbbi esetében többnyire nem túl acélos dologról beszélünk.
2013. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És... szval az, hogy az alaplapot írjam le - az tulajdonképpen micsoda? :)

Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, de tényleg hülye vagyok hozzá.

2013. szept. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!