Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Single Playert...

Minecraft Single Playert honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Több helyről is próbáltam már leszedni az 1.3-ast, de pl Iso oldalról vírusos volt, és nem volt jó, aztán itt a GyK-n egy válaszban találtam, de nem volt semmiféle letöltés, valami minecraft oldalról elég érdekes hogy nem tudom leszedni.

A lényeg, hogy válaszokat szeretnék, linkeket, meg részletes segítséget, honnan tudom megszerezni a minecraft 1.3-at, mert elég szerencsétlen vagyok böngészés terén. Szeretném kiélni az építési hajlamaim, sok választ szeretnék, írjatok légyszíves.

Köszönöm



2013. szept. 2. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez jó lesz én nem néztem meg [link]
2013. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *_.#lio#._* válasza:

Én innel töltöttem le.... semmit nem kell csinálni vele ...még regisztrálni se. Multy is van benne. Sok szerencsét.

[link]

2013. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyik sem jó, nem értem hogy ilyen primitív grafikájú játék, ami amúgy sem egy több tíz Gb-s játék, miért nem lehet csak úgy letölteni, hogy máködjön is? nem értem miért kell nekem ennyit szívni vele :S
2013. szept. 4. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
googleba írd be hogy "minecraft anjocaido download". ez egy ingyenes tört mc kliens nem kell regisztrálni. UI: KERÜLD MESSZIRŐL AZ EN.SOFTONIC.COM WEBOLDALT!!! OLYAN VÍRUSOS HOGY BESZARSZ!!!
2013. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi működne, de most már több alkalommal ilyen hibát jelez:

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.


Valami Driverrel, vagy illesztőprogival van baj?

2013. szept. 16. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
opengl hiba
2013. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!