Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6-ban hogyan...

Sapsap kérdése:

Counter Strike 1.6-ban hogyan kell warozni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz 1 klánt vagy belépsz 1 klánba... A klán hirdethet wart egy másik klán ellen. Típusa lehet 2 a 2 ellen (2vs2), vagy 5 az 5 ellen (ez az általános. 5vs5). Megbeszélitek a pályát pl. dust2 vagy inferno és már mehet is a war... Persze egy szerver nem árt hozzá, azt bérelni lehet különböző szolgáltatóknál pl. synhosting. Ha valami nem világos, kérdezz.
2013. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kell másik klánt kihívni warra?:D
2013. szept. 1. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélsz a másik klán vezetőjével és megbeszélitek a wart... Beszélni tudsz vele a szerveren, FB-n, vagy steamen, vagy az ellenfél weboldalán (ha van neki)


Én régen CS 1.6-os klán weblapokat nézegettem, ott volt elérhetőség, flevettem a klán vezérét MSN-re, és megbeszéltem vele, hol, mikor, milyen war legyen, és hogy kiállnak-e...

2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!