Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Windows Xp gépen...

Hogy kell Windows Xp gépen vadlovazni?

Figyelt kérdés
Starstable online (sso)

2013. szept. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Értelmetlen a kérdés.

Elméletileg itt: [link] regisztrálsz vagy mittomén' és "vadlovazol". Az op. rendszer szerintem semmit nem tesz hozzá, xp-n meg pláne mennie kell. Nem értem, hogy mit akarsz.

2013. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért lenne értelmetlen a kérdés? 1szerű Hogy kell vadlovazni a sson? Xp gépen ezen nem tudom mit nem értesz O__________O
2013. szept. 6. 17:33
 3/4 anonim válasza:

jajj!A vadlovazás az amikor kitörlöd az embert a játékból,és csak a lovat irányítod.Nagyon egyszerű.meg kell keresni a Star Stable Online mappát a gépen,kitörölni belőle az embert,és úgy belépni.De mivel hosszú lenne elmagyarázni a pontos folyamatot itt egy link amin meg tudod nézni hogy mit hogyan kell.



http://www.youtube.com/watch?v=ip1agquN2T8

2013. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 klau70707 válasza:
Azthiszitek kőnnyű? Hát képzeljétek nektek lehet más a gépetek de nehéz XP gépen vadlovazni
2015. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!