Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Mists of...

World of Warcraft Mists of Pandaria Pandashan launcher? The eye of acherus bug? Lehet javítani?

Figyelt kérdés

A mists of pandariát nyomom már egy ideje a pandasan launcherrel.

Letöltöttem a wow mop-t és beillesztettem a pandashan launchert mert nem akartam szórakozni a patchekkel meg a telepítgetéssel meg am is teccik a taran zhu

A lényeg hogy nemrég kaptam 100 kredit pontot amit elkölthetek aranyra vagy mountra vagy más cuccokra

én ezek helyett inkább csináltam egy DK-t és mielőtt kijöttem volna vele a kezdőhelyről turbó levelen felhúztam lvl80-ra majd elkezdtem vele questelni

mikor ahhoz a szemes küldetéshez értem és már csak egy torony volt hátra a netem szétkapcsolt és kilépett a játékból majd vissza beléptem de már nem tudtam semmit csinálni

Most az egész játék úgynézki hogy fölül írja hogy bent vagyok még a the eye of acherus ba de tudok szabadon mászkálni és nem lát senki csak mikor ők is belépnek ebbe a questbe

próbáltam már meghalni de nem tudok, nem is tudom hogy hogy lehetne mivel még leugrani sem lehet

nem tudja valaki hogy hogy lehetne ezt a bugot kijavítani hogy megmaradjon a kari?

próbáltam már a pandashan.com on is bugot javítani de nem olyan mint a taurin itt csak azt lehet megjavítani ha meghal és nem tud újraéledni

Mi lehet a gond, van megoldás?



2013. aug. 31. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!